Tlacove spravy
Tlacove spravy
Tlacove spravy

Tlačové správy

ASBIS SK spojil obchodné oddelenia.

Bratislava, 1. augusta 2016

ASBIS SK spojil obchodné oddelenia. Igor Zeman preberá aj oddelenie volume distribúcie. Peter Ďurka novým finančným riaditeľom.

Od 1.8.2016 distribútor IT techniky ASBIS SK spol. s r. o. zlúčil oddelenia value added a volume distribúcie pod jedno obchodné oddelenie, ktorého vedenie preberá
v pozícii obchodného riaditeľa Igor Zeman. Od toho istého termínu sa stal Peter Ďurka novým finančným riaditeľom.

Igor Zeman nastúpil do spoločnosti ASBIS SK v pozícii obchodného riaditeľa pre distribúciu s pridanou hodnotou 1.11.2015. Predtým pôsobil ako vrcholový manažér
v spoločnostiach IBM Slovensko, Datalan a Hewlett–Packard.

„Spojenie našich obchodných oddelení je jedným z dôležitých krokov k posilneniu spolupráce a efektivity v rámci nášho širokého obchodného a produktového tímu.
Očakávame od neho ďalšie zlepšenie kvality služieb a komunikácie so zameraním na nové trendy, riešenia a ich využitie pre našich obchodných partnerov a ich zákazníkov."

povedal Igor Zeman, obchodný riaditeľ ASBIS SK.

Peter Ďurka je finančný manažér s bohatými skúsenosťami s vedením finančných oddelení v rôznych oblastiach priemyslu. Do Asbisu prichádza zo spoločnosti First Montana Technology.
V minulosti pracoval aj pre ČSOB Leasing a Lenovo.

O ASBIS SK
Spoločnosť ASBIS SK je najväčším distribútorom produktov informačných a telekomunikačných technológii a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku.
Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia. V roku 2015 dosiahla spoločnosť ASBIS SK obrat 256 mil. eur. ASBIS SK
patrí do skupiny ASBIS Group, ktorá predstavuje medzinárodnú spoločnosť dodávajúcu IT produkty na trhy Európy, Stredného východu a Afriky (región EMEA). ASBIS Group
bola založená v roku 1990, má zastúpenie v 23 krajinách sveta a v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 ľudí. Na Slovensku má spoločnosť sídlo v Bratislave a pobočky v Košiciach a Žiline.
Ďalšie informácie o spoločnosti sú dostupné na www.asbis.sk

Hore

Zmeny vo vedení spoločnosti ASBIS SK spol. s .r.o.

Bratislava, 2. októbra 2015

Generálny riaditeľ distribútora IT techniky, ASBIS SK spol. s r. o. Andrej Buchamer vymenoval od 1.11.2015 do funkcii dvoch nových členov vedenia. Igor Zeman sa stal obchodným riaditeľom pre distribúcie s pridanou hodnotou a Pavol Holéczy marketingovým riaditeľom.

Igor Zeman
Igor Zeman
Pavol Holéczy
Pavol Holéczy
Igor Zeman je manažér s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti informačných technológii. Do ASBIS SK prichádza z IBM Slovensko, kde pôsobil ako riaditeľ divízie konzultingu a integračných služieb, v minulosti pracoval v obchodných a finančných manažérskych pozíciách aj v spoločnostiach Datalan a Hewlett–Packard.

Pavol Holéczy pracuje v ASBIS SK od roku 2011 na pozícii vedúceho oddelenia projektových obchodníkov. V oblasti informačných technológii pôsobí od roku 2004.

„Od posilnenia nášho tímu očakávam zlepšenie adresnosti a efektivity obchodnej aj marketingovej komunikácie ako aj jej synergie. Verím, že budeme napredovať nielen v spolupráci s našimi obchodnými partnermi, ale aj v internom prostredí,“
povedal Andrej Buchamer, generálny riaditeľ ASBIS SK.

O ASBIS SK
Spoločnosť ASBIS SK je najväčším distribútorom produktov informačných a telekomunikačných technológii a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou (VAD – Value Add Distributor) na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia. V roku 2014 dosiahla spoločnosť ASBIS SK obrat 197,8 mil. eur. ASBIS SK patrí do skupiny ASBIS Group, ktorá predstavuje medzinárodnú spoločnosť dodávajúcu IT produkty na trhy Európy, Stredného východu a Afriky (región EMEA). ASBIS Group bola založená v roku 1995, má zastúpenie v 29 krajinách sveta a v súčasnosti zamestnáva viac ako 800 ľudí. Na Slovensku má spoločnosť sídlo v Bratislave a pobočky v Košiciach a Žiline. Ďalšie informácie o spoločnosti sú dostupné na www.asbis.sk

Hore

ASBIS SK vyhlásený na Slovensku za IBM Distribútora roka 2014

Bratislava, 9. júna 2015


Spoločnosť ASBIS SK opätovne získala od spoločnosti IBM Slovensko prestížne ocenenie IBM Distribútor roka 2014. Spoločnosť IBM Slovensko vyhlásila koncom mája svojich najlepších obchodných partnerov za rok 2014. Okrem tohto ocenenia, začiatkom roka 2014 bola spoločnosť ASBIS SK vyhlásená za jedného z TOP partnerov spoločnosti IBM v rámci programu IBM Global Financing za rok 2014.

„Ďakujem našim obchodným partnerom, nášmu internému IBM teamu a všetkým, čo nám pomohli k splneniu cieľu a získaniu ocenenia najlepší IBM Distribútor 2014. Zároveň ma teší, že aj rok 2015 sme začali úspešnou dodávkou najväčšieho IBM IT projektu v bankovom sektore v spolupráci s IBM a našim obchodným partnerom.“ povedal Zoltán Kanávor, vedúci IBM divízie ASBIS SK.

"Som veľmi rád, že sa môžeme pri predaji IBM riešení a služieb na Slovensku spoľahnúť na stále rastúci počet obchodných partnerov. Práve naši obchodní partneri predstavujú pre nás jednu z možností na ďalší rast obchodných príležitostí na tomto trhu," povedal, pri slávnostnom odovzdávaní cien na podujatí IBM Partner roka 2014, generálny riaditeľ IBM Slovensko Martin Murgáč.

"Stratégiou IBM je poskytovať zákazníkom stále viac riešení a služieb v oblasti cloudu, najmodernejších analytických nástrojov, a bezpečnosti, s cieľom neustále rozširovať možnosti ich rastu, aj prostredníctvom mobilných, a sociálnych technológií," dodal Martin Murgáč.

O ASBIS SK

Spoločnosť ASBIS SK je najväčším distribútorom produktov informačných a telekomunikačných technológii a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou (VAD – Value Add Distributor) na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia. V roku 2014 dosiahla spoločnosť ASBIS SK obrat 197,8 mil. eur. ASBIS SK patrí do skupiny ASBIS Group, ktorá predstavuje medzinárodnú spoločnosť dodávajúcu IT produkty na trhy Európy, Stredného východu a Afriky (región EMEA). ASBIS Group bola založená v roku 1995, má zastúpenie v 29 krajinách sveta a v súčasnosti zamestnáva viac ako 800 ľudí. Na Slovensku má spoločnosť sídlo v Bratislave a pobočky v Košiciach a Žiline. Ďalšie informácie o spoločnosti sú dostupné na www.online.asbis.sk.

O IBM

Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

Cenu IBM Distribútor roka 2014 si prevzal od generálneho riaditeľa IBM Slovensko Martina Murgáča (na snímke tretí zľava), obchodného riaditeľa IBM Slovensko Petra Laca (na snímke vpravo) a BP manažéra spoločnosti IBM Slovensko Miroslava Marka (na snímke vľavo), Zoltán Kanávor, vedúci IBM divízie spoločnosti ASBIS SK (na snímke druhý zľava).

Hore

ASBIS SK ocenený spoločnosťou Hewlett-Packard Slovakia ako najlepší distribútor.

Bratislava, 12. marca 2015


Spoločnosť ASBIS SK získala na prestížnom podujatí ocenenie od spoločnosti Hewlett-Packard Slovakia Najlepší distribútor roka 2014. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutočnilo na Partner Executive meetingu v Bratislave dňa 12. marca 2015.

„Ďakujem spoločnosti HP za ocenenie, nášmu HP teamu za perfektnú robotu v uplynulom roku ako aj v predchádzajúcich rokoch a tak isto celej firme ASBIS SK, ktorá ich v tomto podporovala. Som rád, že sa nám toto ocenenie konečne podarilo získať. Beriem to ako dobrý signál, že vízia našej spoločnosti „Byť prvou voľbou pre obchodného partnera a zamestnanca“ sa napĺňa, ale aj ako záväzok naďalej poskytovať všetkým obchodným partnerom len tie najlepšie služby.“ povedal Jozef Hegyi, viceprezident ASBIS pre Česko, Slovensko a Maďarsko.

„V dnešnom svete sa informačné technológie stali súčasťou života už takmer každého z nás. Pre HP je kľúčom k úspechu spolupráca s našimi predajcami, partnermi a distribútormi, ktorí naše produkty a služby prinášajú bližšie k zákazníkom.“ uviedol Martin Sůra, generálny riaditeľ HP Slovakia.

O spoločnosti ASBIS SK

Spoločnosť ASBIS SK je najväčším distribútorom produktov informačných a telekomunikačných technológii a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou (VAD – Value Add Distributor) na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia. V roku 2014 dosiahla spoločnosť ASBIS SK obrat 197,8 mil. eur. ASBIS SK patrí do skupiny ASBIS Group, ktorá predstavuje medzinárodnú spoločnosť dodávajúcu IT produkty na trhy Európy, Stredného východu a Afriky (región EMEA). ASBIS Group bola založená v roku 1995, má zastúpenie v 29 krajinách sveta a v súčasnosti zamestnáva viac ako 800 ľudí. Na Slovensku má spoločnosť sídlo v Bratislave a pobočky v Košiciach a Žiline. Ďalšie informácie o spoločnosti sú dostupné na www.online.asbis.sk.

O spoločnosti HP

HP vytvára nové príležitosti pre uplatnenie technológií, ktoré významne ovplyvňujú jednotlivcov, firmy, štátnu správu a celú spoločnosť. Portfólio najväčšej technologickej firmy sveta, ktoré zahŕňa špičkové produkty z oblasti tlačových riešení, osobnej výpočtovej techniky, softvéru , služieb a IT infraštruktúry, je starostlivo vyvíjané pre riešenie problémov zákazníkov. Ďalšie informácie o spoločnosti HP (NYSE: HPQ) sú k dispozícii na webovej lokalite http://www.hp.com.

Jozef Hegyi (v strede), viceprezident ASBIS pre Česko, Slovensko a Maďarsko, preberá ocenenie Najlepší distribútor za rok 2014 od Eriky Lindauerovej, riaditeľky HP divízie Printing and Personal Systems pre Česko a Slovensko a Martina Sůru (vravo), generálneho riaditeľa spoločnosti HP Slovakia.

Hore
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka Košice

Južná trieda 66

040 01 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info