TP-LINK "10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber ConverterPORT: 1× 100Mbps SC Port, 1× 10/

 
 
 
 
 
 
 
  • TP-LINK "10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber ConverterPORT: 1× 100Mbps SC Port, 1× 10/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
36 Mes.
Kód:
SKTLNTL-FC111B-20
Part No.:
TL-FC111B-20
EAN:
6935364010997
Výrobca:

TP-LINK

RP:
0.10; DPH: 20%
Bez DPH
16.49 EUR
S DPH
19.79 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

TL-FC111B-20
10/100 Mbps WDM Media Converter
Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
Extends fiber distance up to 20km

NETWORK
Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (?100 m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 94.5*73*27 mm
Wave Length 1310 nm TX, 1550 nm RX
ANTENNA
Connector Type 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 µm single-mode fber (?20 km)


Zaradenie produktu

 

Stránky o produkte:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-fc111b-20/#overview


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Rýchlosť zbernice:  100 
Port:  FX 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2023 CyberSoft s.r.o.