TP-LINK MC100CM 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Multi-mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 2km

 
 
 
 
 
 
 
  • TP-LINK MC100CM 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Multi-mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 2km
  • TP-LINK MC100CM 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Multi-mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 2km
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
60 Mes.
Kód:
SKTLNMC100CM
Part No.:
MC100CM
EAN:
6935364030391
Výrobca:

TP-LINK

RP:
0.10; DPH: 20% (Tonery a cartidge s el.súčiastkami, aktívne sieťov) 
Bez DPH
24.08 EUR
S DPH
28.90 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Média konvertor sítě Fast Ethernet
MC100CM
Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basic Function Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Extends fiber distance up to 2km
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Ports 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Multi-mode Fiber
LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External power supply
Max Power Consumption 2.5W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Stránky o produkte:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc100cm/


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Rýchlosť zbernice:  100 
Port:  FX 
 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 

Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem: 
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 

Odoslať informáciu o produktu známemu

 
 
 
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 

Našli ste chybu?

 
 
 
Popis vady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info