Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12905
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 72

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti U Fiber LOCO, GPON Optical Network Unit
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-LOCO 

39.69 EUR bez DPH
57.36 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi US48-500W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+PoE/PoE+/PoE24V
 
Ubiquiti

SKUBI-US48-500W 

732.28 EUR bez DPH
828.88 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Security Gateway
 
Ubiquiti

SKUBI-USG 

102.10 EUR bez DPH
111.51 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
 
Ubiquiti

SKUBI-UDM-PRO 

378.10 EUR bez DPH
401.47 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 AF (BULLET) (802.3af/PoE24V)
 
Ubiquiti

SKUBI-UVC-G3-AF 

126.85 EUR bez DPH
144.81 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 PRO
 
Ubiquiti

SKUBI-UVC-G3-PRO 

251.49 EUR bez DPH
284.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 DOME
 
Ubiquiti

SKUBI-UVC-G3-DOME 

123.94 EUR bez DPH
141.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
UBIQUITI UniFi Protect Network Video Recorder
 
Ubiquiti

SKUBI-UNVR 

303.70 EUR bez DPH
317.72 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX C - stropný úchyt (sádrokartónový) - 3 pack
 
Ubiquiti

SKUBI-UVC-G3-F-C-3 

45.70 EUR bez DPH
50.16 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Unifi Dream Machine 802.11ac, Wave 2, 4x4 AP (300/1733Mbps) indoor
 
Ubiquiti

SKUBI-UDM 

286.90 EUR bez DPH
334.97 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Unifi Controller, Cloud Key G2
 
Ubiquiti

SKUBI-UCK-G2 

163.96 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX
 
Ubiquiti

SKUBI-UVC-G3-FLEX 

65.98 EUR bez DPH
78.67 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Switch Flex Indoor/Outdoor 5x1000Mbps PoE (Weatherproof IP55)
 
Ubiquiti

SKUBI-USW-FLEX 

97.24 EUR bez DPH
137.17 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 AF (BULLET) 3 pack (802.3af/PoE24V)
 
Ubiquiti

SKUBI-UVC-G3-AF-3 

351.19 EUR bez DPH
401.10 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua
 
Ubiquiti

SKUBI-UOC-0.5 

4.06 EUR bez DPH
4.46 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua
 
Ubiquiti

SKUBI-UOC-1 

6.60 EUR bez DPH
5.32 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua
 
Ubiquiti

SKUBI-UOC-2 

5.69 EUR bez DPH
6.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua
 
Ubiquiti

SKUBI-UOC-3 

9.44 EUR bez DPH
7.38 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua
 
Ubiquiti

SKUBI-UOC-5 

7.48 EUR bez DPH
8.22 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho adaptéra
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-LOCO-5 

202.67 EUR bez DPH
229.32 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 72

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info