Parametrický filter

 
 
14330
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 13

produktov

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10km
 
Zyxel

SKZYSFPLX10D 

127.99 EUR bez DPH
139.02 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC
 
Zyxel

SKZYSFPSXD 

92.56 EUR bez DPH
100.50 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
 
Zyxel

SKZYSFP10G-SR 

218.94 EUR bez DPH
237.87 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
 
Zyxel

SKZYSFP10G-LR 

440.92 EUR bez DPH
479.17 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

80.16 EUR bez DPH
87.03 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL Zyxel 1000BaseSX SFP Module, Short Range 550m, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-SX-E 

529.28 EUR bez DPH
575.44 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-LX-10-E 

732.99 EUR bez DPH
796.96 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP10G-SR-E 

1 181.16 EUR bez DPH
1 284.31 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP10G-LR-E 

2 362.72 EUR bez DPH
2 569.14 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1550-E-LC 

936.70 EUR bez DPH
1 018.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1550-E-SC 

1 216.46 EUR bez DPH
1 273.24 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1310-E-LC 

814.48 EUR bez DPH
885.56 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1310-E-SC 

960.47 EUR bez DPH
1 044.32 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info