Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 110

produktov

6

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

18.09 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch panel 24port Cat5E, UTP, blok 110, 1U, čierny
 
OEM

SKOEMPP5U-24P-PROJ 

19.36 EUR bez DPH
37.79 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch panel 24port Cat6A, STP, blok 110, vyväz. lišta, 1U čierny
 
OEM

SKOEMPP6AS-24P-OPT 

39.86 EUR bez DPH
49.38 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch panel 24port Cat6, STP, blok s horným zárezom (LSA typu krone), 1U čierny
 
OEM

SKOEMPP6S-24P-OPT 

37.39 EUR bez DPH
47.58 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch panel 24port Cat5e, STP, blok s horným zárezom (LSA typu krone), 1U čierny
 
OEM

SKOEMPP5ES-24P-OPT 

36.19 EUR bez DPH
45.66 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, HP comp. (JD092B)
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-HPA 

77.42 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM XFP modul, 10GBASE-SR, multimode OM3-300/OM2-85/OM1-33m, LC, HP comp. (JD117B )
 
OEM

SKOEMXFPMM10GLC-HPA 

126.52 EUR bez DPH
277.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode, dupl., do 300m (OM3), 850 nm VCSEL, LC, DELL comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-DELL 

63.44 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, UTP, Cat.5, 100m, RJ-45, DELL kompatibil.
 
OEM

SKOEMGBICTX-DELL 

35.50 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM kabel telefónny (4-žilový) RJ45-RJ11, 2m - cierny
 
OEM

SKOEMTEL-45/11-2M-BLACK 

1.60 EUR bez DPH
3.64 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP
   
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, netgear comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-NET 

63.44 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM kabel telefónny (4-žilový) 2x RJ11 2m - cierny
 
OEM

SKOEMTEL-2M-BLACK 

0.74 EUR bez DPH
0.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, HP kompatibil. (JD089B)
 
OEM

SKOEMGBICTX-HP2 

35.50 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1550,Rx 1310, HP comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM1-HP 

38.62 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1310,Rx 1550, HP comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM2-HP 

38.62 EUR bez DPH
55.99 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, HP comp. (J9150A)
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-HPE 

77.42 EUR bez DPH
187.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 8xFC, multimode OM4 do 400m, 850nm VCSEL, LC, duplex, Cisco MDS comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM8FC-CIS 

52.43 EUR bez DPH
71.65 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ modul, 8xFC, singlemode do 10km, duplex LC, cisco MDS comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM8FC-CIS 

45.93 EUR bez DPH
58.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GIBERTINI satelitní parabola prům. 80cm AL white
 
OEM

SKOEM-GIBEROP80E-AL-W 

21.00 EUR bez DPH
25.20 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil
 
OEM

SKOEMGBICDEM-310GT 

15.60 EUR bez DPH
19.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 110

produktov

6

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info