HP Inc.
150 Route du Nant-d'Avril
1217 Meyrin 2
Ženeva, Švajčiarsko

hp.com

Tlačová správa
Spoločnosť HP Inc. inovuje portfólio prémiových
spotrebiteľských produktov
 

Najnovšie notebooky, konvertibilné zariadenia a all-in-one prinášajú prémiový dizajn, kvalitu aj výkon.

Bratislava, 12. októbra 2016 – Spoločnosť HP Inc. dnes predstavila najnovšiu generáciu prémiových produktov.
Nové portfólio obsahuje ešte tenšie a ľahšie konvertibilné zariadenia s dlhšou výdržou batérie a all-in-one
zariadenie v nádhernom dizajne a s vysokým výkonom.

Medzi predstavené prémiové produkty patria:

HP Spectre x360 – druhá generácia revolučného konvertibilného zariadenia s takmer neviditeľným rámom
monitoru a s telom o 13 percent tenším a o 11 percent ľahším.
HP ENVY notebook – ponúka sofistikovaný dizajn a výdrž až 14 hodín na batérii , čo je o 4 hodiny viac ako pri predchádzajúcej generácii.
HP ENVY AiO 27 – spája vysoký výpočtový výkon a multimediálnu funkčnosť v displeji s extrémne tenkým rámom a s certifikáciou Technicolor Color. Pod displejom je umiestnený integrovaný soundbar so štyrmi integrovanými reproduktormi naladenými firmou Bang & Olufsen.
HP ENVY 27s – tento 4K IPS monitor s úzkym rámom je ideálny aj pre režim dvoch monitorov.
 „Zákazníci majú v prípade prémiových produktov vysoké požiadavky na výkon zariadení, kvalitu zobrazenia médií a produktivitu či už v kancelárii, doma alebo na cestách,“ hovorí Anne-Sophie Hadberg, riaditeľka oddelenia Consumer Personal Systems v regióne EMEA v spoločnosti HP Inc. „Našu vedúcu pozíciu v oblasti prémiových produktov upevňujeme prostredníctvom inovovaného portfólia. Zákazníkom prinášame silné stroje v tenkom a ľahkom dizajne, vďaka čomu je ich prenášanie ešte jednoduchšie. Tiež kompletne meníme naše all-in-one zariadenie, ktoré prináša do domácnosti nielen skvelý zvuk.“

HP Spectre x360 so silným výkonom v elegantnom tele
Spoločnosť HP vzala svoj najúspešnejší prémiový notebook a ešte viac ho zdokonalila. Nový Spectre x360 má o 25 percent dlhšiu výdrž na batérii – až 15 hodín. Umožňuje to najnovšia 7. generácia procesorov Intel® CoreTM a 57,8W batéria, ktorá má síce tenší dizajn, ale vyššiu kapacitu. Nový úzky rám displeja zmenšil šírku z každej strany až o 10 milimetrov pri zachovaní veľkosti zobrazovacej plochy. Vďaka novému kĺbovému systému je HP Spectre x360 tenký necelých 13,8 milimetra, čo je o 2 milimetre menej ako prechádzajúca generácia. Nový model je tiež ľahší, váži 1,29 kg . Počítač má až štyri reproduktory. Skvelý zvuk v akomkoľvek režime zabezpečilo ladenie od spoločnosti Bang & Olufsen a technológia HP Audio Boost s dvomi reproduktormi smerovanými dopredu a dvomi dolu.

Nový Spectre x360 ponúka výbornú konektivitu. Zariadenie obsahuje dva porty USB-Type CTM s podporou ThunderboltTM 3 a port USB-Type A 3.0, ktoré umožňujú pripojenie najnovšieho príslušenstva. Displej je tvorený 13,3“ (33,78 cm) FHD IPS panelom. Farba Natural Silver s lesklými detailmi na kĺbe dotvára elegantný profil.

Ďalšie prvky:
● Nový dizajn s dvomi ventilátormi optimalizuje odvod tepla a zaisťuje, že sa zariadenie neprehrieva ani pri chode náročných aplikácií.
● 7. generácia procesorov Intel® Core™ i5 alebo i7 .
● Až 1TB PCIe SSD pre vysoký výkon a dostatok miesta pre ukladanie videí a fotiek vo vysokom rozlíšení.
● Kamera HP Truevision FHD Webcam s o 12 percent širším záberom, ideálna pre videohovory.
● Rýchle dobíjanie HP Fast Charge dobije batériu na 90 percent za 90 minút .


Notebook HP ENVY so silou v tenkom a ľahkom tele
HP ENVY je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí chcú prvotriedny notebook za prijateľnú cenu. HP ENVY kombinuje krásu a silu využívajúc vylepšené kovové materiály a tenké línie vo farbe Natural Silver. Nový 13,3“ (33,78 cm) notebook HP ENVY prináša až o štyri hodiny dlhšiu výdrž na batérii v porovnaní s posledným modelom. Pri šírke necelých 14 milimetrov a hmotnosti 1,42 kg je HP ENVY o niečo širší a ťažší ako prechádzajúca generácia. Teraz sa však môže pochváliť väčšou batériou a najnovším Intel® CoreTM procesorom pre vyšší výkon aj na cestách.

Konštrukcia s nadvihujúcim sa kĺbom v spojení s podsvietenou klávesnicou a rozšíreným touchpadom umožňuje pohodlnejšie písanie aj pri horších svetelných podmienkach. Voliteľný displej bez rámu prináša živé vizuálne efekty a obraz pre filmy a hry v QHD+, QHD alebo FHD rozlíšení. Dvojica reproduktorov so zvukom naladeným firmou Bang & Olufsen a technológiou HP Audio Boost poskytuje skvelý zvuk pre čo najlepší zážitok z filmov a hudby.

Ďalšie prvky:
● Dva porty USB 3.0, vrátane jedného s funkciou nabíjania v režime spánku a jeden port USB Type-CTM.
● 7. generácia procesorov Intel® CoreTM i5 a i7.
● Až 1TB SSD PCIe pre čo najrýchlejšiu prácu s veľkými dátovými súbormi.
● Až 16 GB RAM.
● HP Fast Charge pre dobitie až na 90 percent za 90 minút.

HP ENVY AiO 27 sa hodí kdekoľvek a prináša skvelé filmové zážitky
HP ENVY AiO 27 prichádza v jednoduchom, ale sofistikovanom dizajne, vďaka ktorému bude v domácnosti ozdobou, a to v ktorejkoľvek miestnosti. Šírka 27“ QHD displeja bola zmenšená o 44 percent na 15 milimetrov. V základni je umiestnený inovatívny soundbar so štyrmi reproduktormi naladenými spoločnosťou Bang & Olufsen pre čo najkvalitnejší zvuk s kruhovým dotykovým ovládačom. Rozlíšenie obrazovky s 3,6 miliónmi pixlov a s certifikáciou Technicolor Color zaručuje vysokú presnosť farieb pri sledovaní videa alebo vytváraní a úpravách obsahu. Tento displej je prvým od HP, ktorý ponúka režim Low blue light pre zníženie únavy očí a lepší spánok. Pre ochranu súkromia ENVY AiO 27 ponúka kameru HP Privacy s podporou IR a mikrofónom, ktorá je v prípade nečinnosti schovaná.

Ďalšie prvky:
● Výber z množstva výkonných procesorov, vrátane 6. generácie štvorjadrových procesorov Intel® Core™ i5 a i7.
● Voliteľná dedikovaná grafická karta NVIDIA GTX 950M s 2GB GDDR5 pre výkon v 3D hrách.
● Hybridné úložisko s až 256GB SSD a 2TB HDD pre vysoký výkon a dostatok miesta pre ukladanie multimediálnych kolekcií.
● USB Type-CTM s podporou ThunderboltTM 3.
● HDMI-out výstup pre pripojenie druhého monitora alebo projektora.
● HDMI-in vstup pre pripojenie notebooku a využitie skvelého 27“ displeja.

Monitor HP ENVY 27s – plynulé rozlíšenie 4K pre profesionálov
HP ENVY 27s využíva moderný dizajn s tenkým hliníkovým stojanom, ktorý navodzuje pocit vznášajúceho sa monitora. Displej s uhlopriečkou 27“ a s 4K IPS panelom s úzkym rámom podporuje technológiu AMD FreeSyncTM , ktorá redukuje vlnenie a trhanie obrazu, ktoré sa môže objaviť pri nižších modeloch monitorov. Vďaka presnosti sRGB farieb presahujúcich 99 percent vyzerá 4K obsah jednoducho úžasné. Konektivita je zaistená vstupmi Display PortTM a HDMI.

Ceny a dostupnosť
● HP ENVY All-In-One 27 bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 1 599 eur.
● HP Spectre x360 bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 1 099 eur.
● Notebook HP ENVY bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 899 eur.
● Monitor HP ENVY 27s bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 549 eur.

O spoločnosti HP Inc.
Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom svojho portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb vytvára zážitky, ktoré ohromujú. Viac informácií o HP Inc. nájdete na http://www.hp.com.


Označenie Intel a Intel Core sú registrované ochranné známky spoločnosti Intel corporation v USA a ostatných krajinách. USB Type-CTM a USB CTM sú registrovanou ochrannou známkou USB Implementers Forum. NVIDIA, GeForce, Surround a NVIDIA logo sú registrované ochranné známky spoločnosti NVIDIA v USA a ostatných krajinách. Microsoft a Windows sú registrovanou ochrannou známkou Microsoft Corporation.

© 2016 HP Development Company, L.P. Tu uvedené informácie podliehajú zmenám bez upozornenia. Jediné záruky k produktom a službám HP sú vyslovene uvedené v záručných prehláseniach, ktoré sú dodávané s príslušnými produktmi a službami. Žiadne tu uvedené informácie by nemali byť považované za ďalšiu záruku. HP nezodpovedá za prípadné technické nebo redakčné chyby či opomenutia.
 


 

[i] Životnosť batérie pri Windows 10/ MM14 sa môže líšiť v závislosti na rôznych faktoroch, vrátane modelu, konfigurácie, aplikáciách,
 použití, bezdrôtovému pripojeniu a nastaveniu spotreby energie. Maximálna kapacita batérie prirodzene klesá s používaním.
Viac informácii na www.bapco.com
[ii] 4K Ultra High Definition (HD) obsah je potrebný pre správne zobrazenie obrazu v rozlíšení 4K Ultra HD.

[iii] Hmotnosť sa môže líšiť v závislosti na zvolenej konfigurácii.

[iv] Full high-definition (FHD) obsah je potrebný pre správne zobrazenie obrazu v rozlíšení FHD.

[v] Viacjadrové procesory sú navrhnuté pre väčší výkon určitých softvérových produktov. Nie všetci zákazníci alebo softvérové aplikácie
využijú túto technológiu. Výkon a frekvencia jadier sa bude líšiť v závislosti na záťaži a konfigurácii. Číslovanie spoločnosti Intel nie je meradlom výkonu.

[vi] Pre úložisko platí GB = 1 miliarda bajtov. Skutočná kapacita je menšia. Až 35 GB je rezervovaných pre operačný systém a recovery softvér.

[vii] Systém dobije batériu až na 90% za 90 minút, ak je zariadenie vypnuté. Odporúča sa použiť originálny HP adaptér, ktorý je súčasťou balenia.
Neodporúča sa používať nabíjačku batérií s nižšou kapacitou. Po tom, čo sa batéria nabije na 90 %, vráti sa rýchlosť nabíjania na normálnu.  

[viii] FreeSync je technológia spoločnosti AMD a je dostupná na displejoch  FHD. Je navrhnutá tak, aby eliminovala stuttering a/alebo tearing
v hrách a videách tým, že uzamkne obnovovaciu frekvenciu displeja, aby odpovedala počtu snímok poskytovaných grafickou kartou.
Monitor, grafická karta AMD RadeonTM a/alebo procesor radu  AMD A APU spolu s DisplayPortTM Adaptive Sync sú potrebné.
AMD CatalystTM 15.2 Beta a novšie sú potrebné. Adaptívna obnovovacia frekvencia sa môže líšiť v závislosti na displeji.

[ix] Odporúčané maloobchodné ceny. Skutočné ceny sa môžu líšiť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka Žilina

Vysokoškolákov 4

010 08 Žilina

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 41 321 65 10

maps
Pobočka Košice

Južná trieda 66

040 01 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info