ASBIS SK
ASBIS SK

Prehľad aktuálnych Cisco promo akcií
na jedno mieste. Potrebujete bezpečne pracovať z domu alebo meetingovať odkiaľkoľvek?
Vyberte si ponuku šitú na mieru.Meraki Remote Workforce

Zjednodušte si prácu s Cisco Meraki. Vyberte si so zariadení Meraki MX alebo Meraki MI teraz v bezkonkurenčných zľavách. Promo sa vzťahuje na všetky SKU MI a MX, vrátane licencií. Pokiaľ máte záujem o plný discount zakúpte si modely MX64 alebo MX 64W, kde vám vieme poskytnúť zľavu až do výšky 62%. Podmienkou pre získanie zľavy je registrácia do partnerského program Meraki, ktorú nájdete TU, scollujte nižie na „Ako sa stať partnerom“.

Akcia platí do 25. júla 2020.

Cisco Webex licencia teraz na 90 dní zadarmo? ÁNO

Vďaka Cisco Webex vám pomôžeme fungovať aj v súčasnej náročnej situácii. Vytvorte pre svojich pracovníkov jednoduché zasadacie miestností, ktoré im budú voľne k dispozícii a ktoré budú využívať na vzájomnú vysokokvalitnú videokomunikáciu.

Kompletné vybavenie
na špičkový meeting
Webex on flip

Získajte balíček Webex Enterprise Trial, ktorý umožňuje vytvárať HD meetingy a webináre neobmedze-ne s počtom až 200 užívateľov. Cisco platformu je možné prelin-kovať aj s Office 365 a pozývať na meetingy rovno z MS Outlook kalendára. Samozrejme rovnako môžete nahrávať meetingy a sharovať dokumenty a k tomu máte viac úložného priestoru. Sú časťou balíčka je dotyková TV od Samsungu a stojan kompatibil-ný s ponúkaným riešením. Pre zaslanie cenovej ponuky kontaktujte náš Cisco tím: cisco@asbis.sk.

Cisco Security licencie teraz aj zadarmo

Zabezpečte sa s riešeniami Cisco s free licenciami 3 kľúčových security produktov - Cisco Umbrella, Duo Security a VPN Cisco AnyConnect Secure Mobility Client na bezpečnú a pohodlnú prácu z domu. Licencie sú dostupné pre existujúcich aj nových zákazníkov. Obráťte sa na nás a my vám radi pomôžeme.Získajte 365 dní navyše s licenciou od Cisco Meraki

Starostlivosť o našich zákazníkov je na prvom mieste, preto vám prinášame predĺženie platnosti licencie cloudovej správy Meraki. Každý zákazník, ktorý si zakúpi novú licenciu od značky Cisco Meraki na tri a viac rokov získa ako darček celý rok bez ďalších poplatkov.


 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info