Kariera
Kariera
Kariera

KariéraPODMIENKY OCHRANY SÚKROMIA (UCHÁDZAČI O ZAMESTNANIE)

Prečo pracovať v ASBIS SK


Sme zamestnávateľ, ktorý si uvedomuje hodnotu ľudí tvoriacich naše výsledky. Poskytujeme nielen starostlivosť o zamestnancov a priestor na neustály rozvoj, ale zároveň vytvárame priestor na budovanie osobného života našich ľudí.

Sme tímoví hráči a záleží nám na spokojnosti každého člena našej firemnej rodiny. Od prvého dňa vytvárame priestor na rýchle začlenenie sa do štruktúr spoločnosti, súčasne s maximálnym využitím neformálneho pracovného prostredia.

Dôvody, pre ktoré u nás pracujú ľudia sú jednoducho SMART:

 • Stabilita. V hektickom svete sme dôležitým stabilizačným prvkom pre našich zamestnancov. Vedia sa na nás spoľahnúť vo všetkých častiach pracovného života.
 • Možnosti. Ako najväčšia distribučná spoločnosť na Slovensku ponúkame našim zamestnancom možnosti rastu podľa ich schopností, záujmu, potenciálu.
 • Akcia. Práca v ASBIS SK nie je rutinná, každý deň je príležitosť na nové skúsenosti
 • Rýchlosť. Napriek stabilite ASBIS SK žijeme, vďaka projektom a spoločnému úsiliu, rýchlo. Rovnako rýchlo je možné rásť kariérne, vedomostne, inovačne
 • Trpezlivosť. Tak pristupujeme k riešeniu problémov, ktoré sa nachádzajú v každej spoločnosti. Vždy hľadáme optimálnu cestu, ako pomôcť kolegovi, vyriešiť problém zákazníka.

Hore

Kto sme


Tím kvalifikovaných a skúsených technikov a konzultantov robí z ASBIS SK distribútora s pridanou hodnotou (Value Add Distributor): svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka aj na mieru šité komplexné riešenia.

Produktové portfólio je veľmi široké - zahŕňa produkty viac ako 70 výrobcov z celého sveta. Spoločnosť vyvíja a predáva aj produkty vlastných značiek Prestigio a Canyon.

Spoločnosť pravidelne získava ocenenia od popredných svetových výrobcov IT. Hewlett-Packard a Lenovo vyhlásili ASBIS SK za svojho najlepšieho distribútora za rok 2015.

ASBIS SK patrí do skupiny ASBIS Group, ktorá predstavuje medzinárodnú spoločnosť dodávajúcu IT produkty na trhy Európy, Stredného Východu a Afriky (región EMEA).

ASBIS SK je najväčším distribútorom informačných technológii na Slovensku. V roku 2015 dosiahla spoločnosť obrat 254,2 mil. EUR. Na Slovensku zamestnáva viac ako 160 ľudí.

Centrála ASBIS SK sa nachádza v Bratislave, pobočka v Košiciach.

Hore

Aký je náš vhodný kandidát


 • Svet IT je jeho svetom
 • Je cieľavedomý, pripravený prekonávať problémy, hľadať riešenia
 • Je tímový hráč
 • Neváha sa osobne angažovať a je lojálny
 • Je ochotný pracovať na svojom raste v odbornej aj osobnostnej rovine
 • Dokáže pracovať v prostredí, ktoré sa rýchlo vyvíja
Hore

Ako prebieha výberový proces


 1. Pošleš CV, motivačný list, žiadosť o prijatie do zamestnania ako reakciu na inzerovanú pracovnú pozíciu alebo
 2. HR oddelenie ťa kontaktuje s pracovnou ponukou.
 3. Nasleduje telefonický rozhovor, počas ktorého ti poskytneme základné informácie o ponúkanej pracovnej pozícii. Zároveň sa ťa opýtame prvé otázky o tvojich skúsenostiach, očakávaniach, predstavách. Ak nás odpovede zaujmú, ponúkneme ti osobné stretnutie.
 4. Na osobnom stretnutí ti podrobne vysvetlíme, aké činnosti obsahuje ponúkaná pracovná pozícia, zistíme si tvoje znalosti a skúsenosti, odpovieme na všetky otázky, otestujeme si tvoje schopnosti.
 5. V prípade obojstrannej spokojnosti ( tvojej aj našej) ti ponúkneme pracovnú pozíciu.
Hore

Voľné pracovné pozície


  Momentálne nemáme otvorené pracovné pozicie


V prípade záujmu o ktorúkoľvek inzerovanú pozíciu pošli CV a motivačný list v SJ na chcempracovat@asbis.sk.
Nezabudni napísať názov pozície.

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise (vrátane fotografie) a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich na účely hľadania práce v spoločnosti ASBIS SK spol. s r.o. a zaradenie do evidencie potenciálnych uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas poskytujem na dobu 1 roka od jeho udelenia alebo do jeho odvolania. Beriem na vedomie, že udelený súhlas môžem kedykoľvek slobodne odvolať a zároveň potvrdzujem oboznámenie sa s Podmienkami ochrany súkromia (uchádzači). Udelenie súhlasov je dobrovoľné. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať úplne alebo sčasti (i) zaslaním emailu o odvolaní súhlasu na adresu (mojedata@asbis.sk) alebo (ii) zaslaním písomného oznámenia o odvolaní súhlasu na adresu spoločnosti ASBIS SK.

Hore
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka Košice

Južná trieda 66

040 01 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info